Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Joanna Młyńczak

Pokój nr 8a

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 56

e-mail: j.mlynczak@mops.laziska.pl


Punkt Obsługi Klienta

Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

Pokój nr 2 

– świadczenia wychowawcze 500+

– zasiłek rodzinny wraz z dodatkami do zasiłku rodzinnego

– świadczenie rodzicielskie

– jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka

Pokój nr 3 

– Fundusz Alimentacyjny

– zasiłek pielęgnacyjny

– świadczenie pielęgnacyjne

– specjalny zasiłek opiekuńczy

– jednorazowe świadczenie “Za życiem”

– Karta Dużej Rodziny

– Dobry Start


Aneta Goj

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 45

e-mail: a.goj@mops.laziska.pl


Dorota Jaworska

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 48

e-mail: d.jaworska@mops.laziska.pl


Bogumiła Kołodziej

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 42

e-mail: b.kolodziej@mops.laziska.pl


Aleksandra Kraczla

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 42

e-mail: a.kraczla@mops.laziska.pl


Agata Kuboszek

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 45

e-mail: a.kuboszek@mops.laziska.pl


Marlena Sobczyk

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 42

e-mail: m.sobczyk@mops.laziska.pl


Aleksandra Szymura

tel. 32 326 23 40 / nr wew. 48

e-mail: a.szymura@mops.laziska.pl

wielkość czcionki
kontrast